Fra Smeg
Smeg ECF02BLEU Espressomaskine Sort
- Opgraderet 50'er design
- Nyt display med fire espressofunktioner
- Kontrolpanel med indstillingsmuligheder
- Bryg op til 2 kopper ad gangen
- Termoblok varmesystem
- Indbygget steamfunktion
- Nem vedligeholdelse
i alt varer:
Fastlægges i checkout
Din kurv i alt

Fra Smeg
Availability date:
Ref: 28-9324803
- EAN: 8017709324803
Produktbeskrivelse
Tilbehør passer til Smeg ECF02BLEU Espressomaskine Sort
|
Urnex Cafiza2 Backflush Pulver & Dezcal Afkalkningspulver
369,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg Originalt Kalkfilter
249,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
BRITA Marella 2,4L Hvid Inkl. 6 stk Filter
499,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg ECTS01 Kaffestamper Grå
698,00 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg CGF11BLEU Kaffekværn Sort
1.549,00 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Motta Knockbox
499,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Cafetto Plejepakke Organisk
399,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Cafetto Rengøringskit Organisk
99,95 DKK
Tilføj til kurv |
| Maskinkategori | Semiautomatisk |
| Serie | Smeg ECF02 |
| Kedeltype | Single Boiler |
| Pumpetype | Vibrationspumpe |
| Single filterkurv | Ja |
| Dobbelt filterkurv | Ja |
| Mælkesystem | Ja - steamer |
| Varm vand funktion | Ja |
| Antal kopper pr. bryg (Kaffe) | 1 - 2 |
| Programmerbare kaffemængder | Ja |
| Programmerbare temperaturer | 3 |
| Display type | Med knapper |
| Vandtank / sensor (tom vandtank) | 1,1L / Ja |
| Pumpetryk | 15 |
| Farve front / kabinet | Sort |
| Materiale | Plastik |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Strømforbrug (Effekt) | 1350 W |
| Bredde | 14,9 cm |
| Højde | 33 cm |
| Dybde | 32,9 cm |
| Vægt | 4,7 kg |
Flow Control ventil Fast Heat Mode Legendarisk E61 gruppehoved Termoisolerede dual boilers i rustfrit stål - bryg og steam på samme tid Utroligt lydsvag og professionel rotationspumpe Dobbelt PID-funktion til temperaturstyring af begge kedler Vandtank eller direkte vandtilslutning
Profitec Drive Espressomaskine Sort m. Trædetaljer
Flow Control ventil Fast Heat Mode Legendarisk E61 gruppehoved Termoisolerede dual boilers i rustfrit stål - bryg og steam på samme tid Utroligt lydsvag og professionel rotationspumpe Dobbelt PID-funktion til temperaturstyring af begge kedler Vandtank eller direkte vandtilslutning Valnøddedetaljer
Gaggia Classic UP Sort Espressomaskine Inkl. Eureka Mignon Specialita Sort Espressokværn
PID temperaturstyring Justerbar Pre-infusion Intuitiv styring TFT-display med shot-timer til præcis ekstraktionskontrol Professionel steamarm Premium portafilter i rustfrit stål Kabinet i mat sortlakeret rustfrit stål med røde detaljer
Gaggia Classic UP Sort Espressomaskine Inkl. Eureka Mignon Zero 65 Mat Sort Espressokværn
PID temperaturstyring Justerbar Pre-infusion Intuitiv styring TFT-display med shot-timer til præcis ekstraktionskontrol Professionel steamarm Premium portafilter i rustfrit stål Kabinet i mat sortlakeret rustfrit stål med røde detaljer
Gaggia Classic UP Sort Espressomaskine Inkl. Eureka Mignon Libra 55 Chrome/Mat Sort Espressokværn
PID temperaturstyring Justerbar Pre-infusion Intuitiv styring TFT-display med shot-timer til præcis ekstraktionskontrol Professionel steamarm Premium portafilter i rustfrit stål Kabinet i mat sortlakeret rustfrit stål med røde detaljer
There are no available reviews. Skriv din anmeldelse
There are no available questions. Ask your question.