Fra Smeg
Smeg ECF02CREU Espressomaskine Creme
- Opgraderet 50'er design
- Nyt display med fire espressofunktioner
- Kontrolpanel med indstillingsmuligheder
- Bryg op til 2 kopper ad gangen
- Termoblok varmesystem
- Indbygget steamfunktion
- Nem vedligeholdelse
i alt varer:
Fastlægges i checkout
Din kurv i alt

Fra Smeg
Availability date:
Ref: 28-9324827
- EAN: 8017709324827
Produktbeskrivelse
Tilbehør passer til Smeg ECF02CREU Espressomaskine Creme
|
Urnex Cafiza2 Backflush Pulver & Dezcal Afkalkningspulver
369,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg Originalt Kalkfilter
249,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
BRITA Marella 2,4L Hvid Inkl. 6 stk Filter
499,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg CGF11CREU Kaffekværn Creme
1.347,00 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg ECTS01 Kaffestamper Grå
698,00 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Cafetto Plejepakke Organisk
399,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Cafetto Rengøringskit Organisk
99,95 DKK
Tilføj til kurv |
| Maskinkategori | Semiautomatisk |
| Serie | Smeg ECF02 |
| Kedeltype | Single Boiler |
| Pumpetype | Vibrationspumpe |
| Vandtank | 1 L |
| Single filterkurv | Ja |
| Dobbelt filterkurv | Ja |
| Mælkesystem | Ja - steamer |
| Varm vand funktion | Ja |
| Antal kopper pr. bryg (Kaffe) | 1 - 2 |
| Programmerbare kaffemængder | Ja |
| Display type | Med knapper |
| Pumpetryk | 15 |
| Farve front / kabinet | Creme |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Materiale | Plastik |
| Strømforbrug (Effekt) | 1350 W |
| Bredde | 14,9 cm |
| Højde | 33 cm |
| Dybde | 32,9 cm |
| Vægt | 4,7 kg |
Single boiler af rustfrit stål Legendarisk E61 gruppehoved Vibrationspumpe Manometer for pumpetryk Drejehåndtag
Single boiler af rustfrit stål Legendarisk E61 gruppehoved Vibrationspumpe Manometer for pumpetryk Drejehåndtag
Single boiler af rustfrit stål Legendarisk E61 gruppehoved Vibrationspumpe Manometer for pumpetryk Drejehåndtag Egetræs detaljer
Flow Control ventil Dual boilers - bryg og steam på samme tid Legendarisk E61 gruppehoved Utroligt lydsvag og professionel rotationspumpe Dobbelt PID-funktion til temperaturstyring af begge kedler Joystick system Vandtank eller direkte vandtilslutning
Profitec GO Brushed er en del af Profitec Exclusive Line. Det betyder at den udelukkende kan købes hos udvalgte forhandlere – heriblandt Rigtig Kaffe.
There are no available reviews. Skriv din anmeldelse
There are no available questions. Ask your question.