Fra Smeg
Smeg CGF11PBEU Kaffekværn Pastelblå
- Med 30 kværnindstillinger
- 6 forudindstillingsprogrammer
- Kaffebønnebeholder på 350 gram
- Manuel funktion
- Unikt 50'er design
- Findes i flere farver
i alt varer:
Fastlægges i checkout
Din kurv i alt

Fra Smeg
Availability date:
Ref: 28-9283025
- EAN: 8017709283025
Produktbeskrivelse
Tilbehør passer til Smeg CGF11PBEU Kaffekværn Pastelblå
|
Rensebørste til kværn Træ
149,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Fellow Atmos Vakuum Stålbeholder Mat Hvid 1,2 L
399,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg MFF11PBEU Mælkeskummer Pastelblå
1.192,00 DKK
Tilføj til kurv |
| Beholder til malet kaffe | Ja |
| Bønnebeholder | 350 g |
| Kværnintervaller | 30 indstillinger |
| Materiale bønnebeholder | Plastik |
| Farve | Blå |
| Kværnblade, type | Konisk |
| Kværnblade, materiale | Stål |
| Velegnet til | Espresso, filter, stempel, moka |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Materiale | BPA-fri plast |
| Strømforbrug (Effekt) | 150 W |
| Bredde | 25 cm |
| Højde | 46 cm |
| Dybde | 17 cm |
| Vægt | 3,1 kg |
Timemore Sculptor 064 Elektrisk Filterkværn Sort
Timemore Sculptor 064 er en elektrisk filterkværn udviklet til kaffeentusiaster, der ønsker ensartet formaling og en ren, nuanceret kop kaffe. Den er en del af Sculptor-serien fra Timemore, men i en mere kompakt størrelse end 078-modellen uden at gå på kompromis med kvaliteten.
Timemore Sculptor 064S Elektrisk Espressokværn Sort
Timemore Sculptor 064S Elektrisk Espressokværn Sort er en eksklusiv premium-kaffekværn udviklet til kaffeentusiaster og hjemmebaristaer
Timemore Sculptor 078 Elektrisk Filterkværn Hvid
Timemore Sculptor 078 er en elektrisk filterkværn udviklet til kaffeentusiaster, der ønsker ensartet formaling og en ren, nuanceret kop kaffe. Den er særligt designet til filterkaffe og pour over-bryg, hvor klarhed og balance i smagen er afgørende.
Timemore Sculptor 078 Elektrisk Filterkværn Sort
Timemore Sculptor 078 er en elektrisk filterkværn udviklet til kaffeentusiaster, der ønsker ensartet formaling og en ren, nuanceret kop kaffe. Den er særligt designet til filterkaffe og pour over-bryg, hvor klarhed og balance i smagen er afgørende.
Timemore Sculptor 078S Elektrisk Epsressokværn Hvid
Timemore Sculptor 078S er en elektrisk espressokværn designet til entusiaster, der ønsker professionel præcision derhjemme. Den kombinerer et elegant design med avanceret kværnteknologi, hvilket gør den ideel til både espresso, pour over og filterkaffe, mens den sikrer en jævn partikelstørrelse og fremhæver kaffens aromaer.
There are no available reviews. Skriv din anmeldelse
There are no available questions. Ask your question.