Fra Smeg
Smeg DCF02BLEU Drip Kaffemaskine Sort
- Unikt 50'er design
- LED-display med ur
- Justerbar kaffeintensitet
- Brygger op til 10 kopper ad gangen
- Timer med auto-start
- Anti-dryp funktion
- Hold varm funktion
i alt varer:
Fastlægges i checkout
Din kurv i alt

Fra Smeg
Availability date:
Ref: 28-9280512
- EAN: 8017709280512
Produktbeskrivelse
Tilbehør passer til Smeg DCF02BLEU Drip Kaffemaskine Sort
|
Cafetto Lod Green Afkalkningsmiddel Organisk 1L
249,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
BRITA Marella 2,4L Hvid Inkl. 6 stk Filter
499,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg Kaffekande til Drip
399,95 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg MFF11BLEU Mælkeskummer Sort
1.168,00 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg CGF11BLEU Kaffekværn Sort
1.474,00 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
Smeg KLF04BLEU Elkedel m. Temperatur 1,7 L Sort
1.148,00 DKK
Tilføj til kurv |
|
|
La Cafetière Dobbeltvægget Cappuccino 20 cl 3 x 2 Stk
499,95 DKK
Tilføj til kurv |
| Vandtank | 1,4 L |
| Antal kopper | 10 kopper |
| Programmerbare kaffestyrker | Ja |
| Programmerbare kaffemængder | Ja |
| Display type | Med knapper |
| Display | LED ikoner |
| Farve | Sort |
| Timer | Ja |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Materiale | Plastik |
| Strømforbrug (Effekt) | 1050 W |
| Bredde | 24,5 cm |
| Højde | 36,1 cm |
| Dybde | 25,6 cm |
| Vægt | 3,4 kg |
DEMO KitchenAid Semiautomatisk Espressomaskine Inkl. Kværn Porcelænshvid
Bryg op til 2 kopper ad gangen Indbygget steamarm til opvarmning og skumning af mælk 15 forskellige formalingsstørrelser Konisk kværn - juster til yderligere 7 finere formalingsstørrelser Hurtig opvarmningsteknologi Aftagelig bønnebeholder Nem vedligeholdelse
3-vejs ventil Professionel steamarm Premium portafilter i rustfrit stål Ny messing kedel med forbedret ydeevne Professionelt gruppehoved i messing Tydeligere indikation for vandstand i vandtanken Kabinet i matlakeret rustfrit stål
Ved at kombinere præcision, kontrol og hastighed brygger Aiden pour-over kvalitets kaffe med et enkelt tryk på en knap. Nyd en enkelt kop, bryg en kande med 10 kopper eller tilpas din egen opskrift.
Ved at kombinere præcision, kontrol og hastighed brygger Aiden pour-over kvalitets kaffe med et enkelt tryk på en knap. Nyd en enkelt kop, bryg en kande med 10 kopper eller tilpas din egen opskrift.
Bryg op til 2 kopper ad gangen Dobbelt termoblok varmesystem Indbygget steamfunktion Justerbare indstillinger 4 præinfusionsprofiler Nem vedligeholdelse
There are no available reviews. Skriv din anmeldelse
There are no available questions. Ask your question.