Fra Smeg
Smeg BCC13WHMEU Espressomaskine Hvid
- Integreret automatisk mælkesystem
- Unikt 50'er design
- Brugervenlig maskine
- Bryg din yndlingskop ved ét tryk
- Automatisk sluk
- Nem vedligeholdelse
- Findes i flere farver
i alt varer:
Fastlægges i checkout
Din kurv i alt

Fra Smeg
Availability date:
Ref: 28-9335052
- EAN: 8017709335052
Produktbeskrivelse
Tilbehør passer til Smeg BCC13WHMEU Espressomaskine Hvid
| Maskinkategori | Automatisk |
| Serie | Smeg BCC13 |
| Dumpbox kapacitet | 8 kopper |
| Autosluk | Ja |
| Kaffedrikke | Cafe Creme / sort kaffe |
| Kaffedrikke | Ristretto |
| Kaffedrikke | Espresso |
| Kaffedrikke | Americano |
| Kaffedrikke | Lungo |
| Mælkedrikke | Mælkeskum |
| Mælkedrikke | Espresso Macchiato |
| Mælkedrikke | Latte Macchiato |
| Mælkedrikke | Cappuccino |
| Mælkesystem | Ja - fuldautomatisk |
| Antal kopper pr. bryg (Kaffe) | 1 |
| Programmerbare kaffemængder | Ja |
| Kopbelysning ved brygning | Ja |
| Display type | Med knapper |
| Bønnebeholder / sensor (tom bønnebeholder) | 150g / Ja |
| Vandtank / sensor (tom vandtank) | 1,4L / Ja |
| Pumpetryk | 19 |
| Farve front / kabinet | Aluminium / Hvid |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Materiale | Aluminium |
| Materiale | Plastik |
| Strømforbrug (Effekt) | 1350 W |
| Bredde | 18 cm |
| Højde | 33,6 cm |
| Dybde | 43,3 cm |
| Vægt | 9 kg |
Easy Cappuccino funktion Two Touch model 2,8" farvedisplay 11 forskellige kaffespecialiteter Intelligent forvarmning af bryggekammeret Jura Professionel Aromakværn Krombelagt kopholder
Panorama Touch Panel 2 koniske kværne, Jura P.A.G.3+ Sweet Foam funktion, til den ultimative forkælelse Coffee Eye, til registrering af kaffe eller mælkedrik 3D bryggeteknologi - maksimal udnyttelse af aroma 31 forskellige kaffespecialiteter med og uden mælk
Jura Z10 (EB) Aluminium Black Espressomaskine Inkl. Startpakke DK sprog
Product Recognising Grinder (P.R.G.) Cold Brew, Hot Brew, Light Brew & Sweet Foam univers 3D Bryggeteknologi A.G.A. (Automatic Grinder Adjustment) Intelligent forvarmning af bryggekammeret 4,3" Touchscreen-farvedisplay og rotationshjul 51 forskellige kaffespecialiteter Quality Assistent Milk Assistent Coffeetimer Koffein regulator i 3...
Siemens TQ905RZ3 EQ900 Plus Espressomaskine Inkl. AutoCalc'n Clean & Termokande
Eksklusiv gratis Premium Care Service til en værdi af 1700 kr. 6,8" intuitiv ISelect full-touch skærm Intelligent Beanident System, der tilpasser bryggeindstillinger efter type kaffebønner Nem rengøring, afkalkning og vedligeholdelse med automatisk autoCalc'n clean Siemens' mest lydsvage fuldautomatiske espressomaskine Stilrent design i rustfrit stål
4,3” stort og intuitivt touch display Jura P.A.G.2+, som står for "Product Aroma Control Grinder" Sweet Foam funktion, til den ultimative forkælelse Coffee Eye, til registrering af kaffe eller mælkedrik 3D bryggeteknologi - maksimal udnyttelse af aroma 31 forskellige kaffespecialiteter med og uden mælk
There are no available reviews. Skriv din anmeldelse
There are no available questions. Ask your question.